Курс йоги для початківців

NAMASKAR!

ВІТАЮ ВАС ДРУЗІ!

Запрошую вас на тренування З 31 серпня по 17 вересня!

По ВІВТОРКАХ та П’ЯТНИЦЯХ!

6 тематичниз занять та в суботу 4.09 & 11.09 семінари Для ПОЧАТКІВЦІВ та для бажаючих ВІДНОВИТИ СВОЇ ТРЕНУВАННЯ після перерви. Практичні заняття з 19.00 — 21.00 ; а по суботах практика та ВАЖЛИВА ТЕОРІЯ — з якої витікає практична ЙОГА- АСАНА — як метод взаємодії зі своїм организмом та розумом з 7.00 — 11.00 & чай масала.

Завдяки цій програмі ви зможете розібратися в правильності виконання рухів свого тіла та утримання статичних поз ( статури) , оптимизувати їх завдяки усвідомлення свого тіла. Ви дізнаєтесь про: •про м’язову діяльність при виконанні асан, диханні та при основній рухомій діяльності людини у повсякденності. Звичайно про зв’язок «базових» вправ-асан з діяльністью людини. Про їхні профілактичні, корегуючі та терапевтичні дії. Про створеня сприятливих умов для подальшої успішної практики йоги або просто здорового життя. • ми ознайомимось з функціями нервової системи, її взаємодією з внутрішнім та зовнішнім середовищем. • вивчемо закони формування простих та складних рухів. Холістичне сприйняття тіла — взаємозв’язоки органів та систем організму. • вивчемо закони підтримки вертекального положення тіла. • ознайомимось з біомеханікою ходи та дихання. Ви зможете визначати проблему свого здоров’я та впливати на її причини усуваючи їх. 😊😊😊🙏🙏🙏 Ваш викладач йоги, фізичний терапевт та тренер ВЖЕ чекає на Вас, все в тому ж самому залі. 😊😊😊

Заняття проводить методист Роман Рокотьол

Для питань та запису на курс пишіть Viber +380632537335 Роман

Продолжить чтение

Семінар в Чіралі осінь 2021

NAMASKAR! 🙏

ВІТАЮ ВАС ДРУЗІ !!!

Запрошую вас продовжувати вивчати та практикувати ЙОГУ на курсі з 19 вересня по 26 (щодня два практичних занять та одне теоретичне) , на семінарі з 26 вересня по 30 (ранкове тренування та відповіді на ваші запитання) , у турецькому заповіднику — ЧІРАЛИ.

» КУНДАЛІНІ — ПРОБУДЖЕННЯ ШАКТІ» — йога в традиції школи Дхірендри Брахмачарьї.

В програмі курсу:

Практичні заняття — вивчення та вдосконалення своїх навичок у виконанні асан; пранаямах та мудрах; у вправах » сукшма-в’яям» та «сур’я наскарам»; мантри та «лайя-карми»; Тренування проходять по досконалим, добре випробуванним, роками перевіренними, теоретично обгрутованним методикам. Метою таких занять є відчуття внутрішньої енергії , створити умови для її проявлення — пробудження, яке трансформує свідомість з трьох звичайних станів до ВИЩОГО УСВІДОМЛЕННЯ. теоретичні заняття складаются з лекцій на теми: ° поняття «КУНДАЛІНІ — ШАКТІ» — енергія яка поєднана зі свідомістю ° енергетичні канали — » НАДІ» ° вузли — » ГРАНТХІ» ° тіла та оболонки, енергії та якості. Нормальні та паталогічні прояви. ° Як пробуджується КУНДАЛІНІ. ° ЧАКРИ — особисті прояви Всесвітньої Енергії .

Отже з 19 вересня по 30 вересня , ЧІРАЛИ — Туреччина. Море, гори, свіжесинькі фрукти всі сприятливі умови для корисного відпочинку та ЙОГИ. 🙏🙏🙏

Тел.0935612305(viber),

0632537335(viber)

Продолжить чтение