Школа Романа Рокотьола «Аштанга Йога»

Школа «Аштанга Йога» досвідченого йогина Романа Рокотёла. Відомий, як учень Андрія Лаппи і Рейнхарда Гамментхайлера (Швейцарія. Школа йоги Свамі Дхірендри Брахмачарья), а ще як талановитий викладач і вчитель йоги. Роман практикує йогу близько 30 років, його практика, заснована на рекомендаціях і рекомендаціях його ГУРУ, спираючись на давні йога — шастри (Йога сутри Патанжалі Гхеранда — самхита, Шива-самхита, хатха йога прадіпіка і т.д.), безумовно книги, відео матеріали і безпосередньо особистий контакт з легендарним Б.К.С. Аенгаром. Досконале вивчення методик кращих шкіл йоги світу, вивчення та застосування Аюрведи як спорідненої системи Йоги і величезний особистий досвід практики йоги. Педагогічна — фізкультурна і парамедична освіта дали можливість сприймати і розуміти йогу і аюрведу в деталях, точно використовувати методи і їхні засоби в навчанні і практиці. В індивідуальному порядку Роман проводить сеанси по реабілітації при порушеннях роботи організму, використовуючи кращі сучасні методики і традиційні-древні знання аюрведи, мануальної терапії, його-терапії (йога-чікітса), масажу і т.д.Одним з найважливіших джерел знань, як каже Роман, для нього є регулярні заняття-тренування, які проходять на постійній основі. Групи розділені за рівнями складності сприйняття інформації і фізичної інтенсивності. У таких групах є можливість створювати і реалізовувати методики, спостерігати їх ефективність, прогрес кожного учня. Такі заняття проходять вже багато років, практично без перерв, по два цілеспрямованих заняття в день, з огляду на час доби, фазу місяця, день тижня, сезон, мікро- і макро-тренувальні цикли, індивідуальні особливості учнів і т.д. В основу методик викладання йоги для новачків лягли знання і досвід всесвітньо відомих шкіл Аштанга-віньяса йоги Шрі Патабхі Джойса, йога інституту Шрі Б.К.С. Айенгара і їх вчителя Шрі Тірумали Крішнамачарьі. Методики «основної» групи засновані на традиції йоги Шрі Дхіренди Брахмачарья, і спеціалізовані заняття засновані на школах йоги Свамі Шівананди і Сатьянанда Сарасваті (Йога Нідра, традиційна медитація «Сурья Намаскар»). Проходячи через рішення безліч різних «малих» і короткочасних завдань до реалізації Високих цілей Йоги спрямовані заняття з йоги з Романом Рокотёлом, під його педагогічним керівництвом і повної самовідданості коханої для нього справі, в якому знайшов своє призначення. Програми розроблені на досвіді Романа добре показали себе в проектах «ЛАСПІ 2001 — 2012», «АЮРВЕДА & ЙОГО-ТЕРАПІЯ» з 2008 року, «ЙОГА.ВАРКАЛА.ІНДІЯ» з 2008 року, «Чірали — ЙОГА» з 2014 року, «РЕАЛЬНІСТЬ -ОПОРА ДЛЯ СВІДОМОСТІ »і багатьох інших.

Продолжить чтение

Анализ действия асан на нервную и эндокринную системы организма.

Наблюдая воздействие асан на физическое тело, сопоставляя их с анатомическим расположением нервных плексусов и эндокринных желёз, исследуя изменения нервно-психического состояния до и после практики асан были определены действия асан на нервную и эндокринную системы организма. Они являются главными регулирующими системами, но выделить, какая из них главнее, трудно, так как гормональное воздействие на организм нераздельно с нервным.

Продолжить чтение

Цели йоги

«Забавная это вещь – делать невозможное».
Уолт Дисней.

Наверняка у большинства кто, мог бы, что то слышать о йоге и, не попробовав хотя бы одного занятия, представления о йоге и её целях как о чём то недосягаемом, сверх возможным и «это не для меня». Осознавание цели и мотивации в практике йоги как, в общем, и любом другом деле являются важнейшим принципом. В зависимости от цели, одно и тоже действие, может, приводит к различным результатам. Поэтому в практике йоги любого вида огромное значение придают философии, моральным и этическим аспектам для возможности формировать и ставить цель в своих занятиях так, что бы, они были полезными. В классическом тексте по йоге «Йога-Сутра», целям практики посвящена целая глава «О Сосредоточении», в ней также говорится о препятствиях в её достижении. [ЙОГА. ПАТАНЖАЛИ. ВЬЯСА. ВАСУБАНДХУ]

Продолжить чтение