Семінар в Чіралі осінь 2021

NAMASKAR! 🙏

ВІТАЮ ВАС ДРУЗІ !!!

Запрошую вас продовжувати вивчати та практикувати ЙОГУ на курсі з 19 вересня по 26 (щодня два практичних занять та одне теоретичне) , на семінарі з 26 вересня по 30 (ранкове тренування та відповіді на ваші запитання) , у турецькому заповіднику — ЧІРАЛИ.

» КУНДАЛІНІ — ПРОБУДЖЕННЯ ШАКТІ» — йога в традиції школи Дхірендри Брахмачарьї.

В програмі курсу:

Практичні заняття — вивчення та вдосконалення своїх навичок у виконанні асан; пранаямах та мудрах; у вправах » сукшма-в’яям» та «сур’я наскарам»; мантри та «лайя-карми»; Тренування проходять по досконалим, добре випробуванним, роками перевіренними, теоретично обгрутованним методикам. Метою таких занять є відчуття внутрішньої енергії , створити умови для її проявлення — пробудження, яке трансформує свідомість з трьох звичайних станів до ВИЩОГО УСВІДОМЛЕННЯ. теоретичні заняття складаются з лекцій на теми: ° поняття «КУНДАЛІНІ — ШАКТІ» — енергія яка поєднана зі свідомістю ° енергетичні канали — » НАДІ» ° вузли — » ГРАНТХІ» ° тіла та оболонки, енергії та якості. Нормальні та паталогічні прояви. ° Як пробуджується КУНДАЛІНІ. ° ЧАКРИ — особисті прояви Всесвітньої Енергії .

Отже з 19 вересня по 30 вересня , ЧІРАЛИ — Туреччина. Море, гори, свіжесинькі фрукти всі сприятливі умови для корисного відпочинку та ЙОГИ. 🙏🙏🙏

Тел.0935612305(viber),

0632537335(viber)